Svadby

Rozprávkový začiatok vašej spoločnej cesty životom

IMG_0659_FotorChystáte svadbu a hľadáte to práve miesto pre váš veľký deň D?

Penzión Lucs je tou správnou voľbou. Práve rodinný penzión je pre spojenie dvoch rodín v jednu veľkú ideálny. My zmeníme bežnú sobotu v bielu. V takú, z ktorej si odnesiete balíček príjemných a veselých spomienok zo svojho prvého dňa, keď ste už neboli len dve samostatné JA, ale jedno veľké MY.

Svadobnú sálu s radosťou vyzdobíme podľa vašich predstáv tak, aby sme vyhoveli všetkým vaším požiadavkám. K dispozícii vám bude aj svadobný poradca, v spolupráci s ktorým vám náš personál vytvorí výborné svadobné menu.

Do karát novomanželom hrá aj krásna profesionálne udržiavaná záhrada, v ktorej vás okrem kvetín určite očarí jazierko s leknami nachádzajúce sa pri altánku. Svadobné fotografovanie v našej záhrade nie je len dovolené, ale nami priam až odporúčané.


  • Svadobnú hostinu si u nás môžete jednoducho rezervovať kedykoľvek z pohodlia domova cez internet!

  • Referencie

    Chcela by som zhodnotiť rodinnú udalosť – svadbu syna zo 16.augusta 2014 v podniku Penzión Lucz v Heľpe. Mali sme približne 150 hostí. So službami v penzióne sme boli maximálne spokojní. Naši hostia boli v rozmedzí územia  Bratislava – Poprad. Po svadbe sme všetci svorne konštatovali, že sme boli maximálne spokojní so všetkými službami penziónu. […]
    Čubáňová
    Tento rok oslavoval môj manžel okrúhle jubileum a rozhodli sme sa pre penzión Lucs. Bola to skvelá voľba.  Strava bola výborná,  švédske stoly na úrovni,   zamestnanci ochotní, ale najviac sa mi páčilo, že ani s jednou našou požiadavkou nemali žiaden problém. Sála bola slávnostne  ozdobená, príjemne osvetlená a stoličky „oblečené“ . Keďže sme mali hostí […]
    Janette